Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!

Nasi kochani Podopieczni – ponad 50 dzieciaków (pełny autokar) – wyjechały w niedzielę 3 stycznia rano i wieczorem dotarły szczęśliwie do Wilna 🙂

Dzieci wróciły na Litwę pełne świątecznych i noworocznych wspomnień, po dwóch tygodniach spędzonych w domach Opiekunów, zwyczajnych polskich rodzin, głównie z Pomorza ale tez innych części Polski.

Dzięki naszym Darczyńcom i Sponsorom, pani prezes fundacji Sylwia Karłowska mogła zorganizować autokarowy transport dzieci na trasie Wilno Gdańsk. Opiekunowie – Wolontariusze Fundacji zadbali – poza rodzinną atmosferą – o niezbędną odzież, obuwie, zabawki, opiekę zdrowotną i wszelkie inne potrzebne dzieciom rzeczy.

Dzięki Pani Małgorzacie Kuźmie dzieci mogły zebrać się w komfortowej i ciepłej sali w budynku siedziby „NSZZ Solidarność” w Gdańsku

Dzięki jednemu z naszych Sponsorów mogliśmy przekazać 80 paczek ze słodyczami także tym dzieciom które nie przyjeżdżają do Polski ale mieszkają w tych Domach Dziecka na Litwie którymi opiekuje się Fundacja.

 Zdj. pani prezes Sylwia Karłowska wraz z podarowanymi przez jednego z naszych Sponsorów paczkami ze słodyczami dla dzieci.

Poniżej zdjęcia z wyjazdu – naprawdę mroźnego niedzielnego poranka! Podziękowania dla Agnieszki Kudeli, blogerki spodkocyka.pl za wykonanie tych zdjęć.

Niebawem dalsze zdjęcia – z podróży oraz z Wilna po przyjeździe.