Jak możesz pomóc

Przekaż datek na nasze konto lub pomagaj nam stale co miesiąc choćby niewielką kwotą. Nasz numer konta bankowego51 1160 2202 0000 0000 4198 4590

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (KRS0000191557 i NIP : 586-216-14-59). Przekaż nam 1% podatku.


Chcemy, aby nasza pomoc była nie tylko "pisana sercem" ale także mądrością - dlatego jej istotną cechą jest stałość. Jeżeli chciałbyś regularnie przyjmować u siebie jedno z dzieci zostań Rodziną Zaprzyjaźnioną. Zadzwoń a opowiemy Ci o wszystkim.


Jeżeli chciałbyś ofiarować nam nawet niewielką pomoc finansową lub rzeczową, skontaktuj się z nami lub przekaż pieniądze na nasze konto

Jeżeli reprezentujesz firmę lub instytucję - zachęcamy do ufundowania stypendium dla konkretnego dziecka, dzięki któremu, po osiągnięciu pełnoletności (18 lat), będzie ono mogło kontynuować naukę w Polsce. Rodzi to zobowiązanie finansowe w wysokości około 1000 złotych miesięcznie przez kilka lat. W sprawie tej pomocy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem.

Jeżeli dysponujesz autokarem mogącym przywieźć dzieci z Wilna do Gdańska i z powrotem, lub mógłbyś opłacić taką podróż, a jest to suma około 8500 złotych za jeden autokar w jedną stronę, to również skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem. Na przyjazdy letnie potrzebujemy trzy autokary, na pozostałe przejazdy dwa. Przyjeżdża zawsze od 100 do 130 dzieci.

Wychowawcom dzieci i młodzieży a także samym dzieciom, których los hojniej obdarował niż ich rówieśników z Wilna, proponujemy przyłączenie się do naszej akcji "Dzieci dzieciom". Polega to na zbiórkach w szkole pomocy szkolnych, zabawek, słodyczy.

Jeżeli chciałbyś własnym wysiłkiem, pomysłami i czasem pomóc nam, włączając się w dzieło Fundacji zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z jej prezesem Panią Sylwią Karłowską.