Jak możesz pomóc

Chcemy, aby nasza pomoc była nie tylko "pisana sercem" ale także mądrością - dlatego jej istotną cechą jest stałość. Jeżeli chciałbyś regularnie przyjmować u siebie jedno z dzieci zostań Rodziną Zaprzyjaźnioną. Zadzwoń a opowiemy Ci o wszystkim.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (KRS : 0000191557 i NIP : 586-216-14-59). Przekaż nam 1% podatku.

Jeżeli chciałbyś ofiarować nam nawet niewielką pomoc finansową lub rzeczową, skontaktuj się z nami lub przekaż pieniądze na nasze konto

Jeżeli reprezentujesz firmę lub instytucję - zachęcamy do ufundowania stypendium dla konkretnego dziecka, dzięki któremu, po osiągnięciu pełnoletności (18 lat), będzie ono mogło kontynuować naukę w Polsce. Rodzi to zobowiązanie finansowe w wysokości około 1000 złotych miesięcznie przez kilka lat. W sprawie tej pomocy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem.

Jeżeli dysponujesz autokarem mogącym przywieźć dzieci z Wilna do Gdańska i z powrotem, lub mógłbyś opłacić taką podróż, a jest to suma około 8500 złotych za jeden autokar w jedną stronę, to również skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem. Na przyjazdy letnie potrzebujemy trzy autokary, na pozostałe przejazdy dwa. Przyjeżdża zawsze od 100 do 130 dzieci.

Wychowawcom dzieci i młodzieży a także samym dzieciom, których los hojniej obdarował niż ich rówieśników z Wilna, proponujemy przyłączenie się do naszej akcji "Dzieci dzieciom". Polega to na zbiórkach w szkole pomocy szkolnych, zabawek, słodyczy.

Jeżeli chciałbyś własnym wysiłkiem, pomysłami i czasem pomóc nam, włączając się w dzieło Fundacji zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z jej prezesem Panią Sylwią Karłowską.